מערכת ואפליקציה חכמה לניהול ואופטימיזציה של מקומות חניה בחניון עבור ארגונים וחברות

מערכת ואפליקציה חכמה לניהול ואופטימיזציה של מקומות חניה בחניון עבור ארגונים וחברות

ניהול החניות של רכבי החברה יהיה, לרוב, תחת ניהול או בקרה של מחלקת הביטחון בארגון האחראית על מתן אישורי חניה קבועים למנהלים ועובדים, על הסדרי חניה לאורחים ולספקים מזדמנים. אי לזאת, חברה לאחרונה חברת "רובין פיתוח מערכות מידע" שפיתחה את תוכנת "מנב"ט און ליין" לניהול מערך האבטחה בארגון לחברת אפארק ניהול חניות בע"מ, בעלת אפליקציה DPM המתמחה בניהול חניונים פנים ארגוניים ויחד הם מציעים היום לציבור מנהלי האבטחה פתרון מתקדם וחדשני שאין ספק שיעשה מהפכה בתחום.

כתבת מערכת מגזין מצודה

אין ארגון בישראל שלא נמצא במצוקת חניה מתמדת וכמעט תמיד ישנם אלו הנאלצים לחפש חניה מחוץ לגבולות החניון הארגוני. אם נבדוק וננתח את פעילות החניון נלמד כי ברוב שעות היום נמצא חניות ריקות. הסיבה לכך היא שתמיד ישנם אלו שלא הגיעו באותו יום למשרד או יצאו לפגישות וסידורים והשאירו את החניה המוקצית להם פנויה.

מערכת ניהול חכמה, כפי שמציעה היום DPM, מאפשרת ניצול נכון של החניונים ובכך מגדילה את פוטנציאל החניה של הארגון בעשרות אחוזים. פתרון זה מאפשר לצמצום מספר החניות בתשלום (המושכרות מגורם שלישי) או ניצול טוב יותר של החניות הקיימות. בשני המקרים חוסך הפתרון של DMP אלפי שקלים בחודש. במקומות בהם ניתן לבצע חניה כפולה יקבל העובד הודעה מי "חסם" אותו ויכול בקלות להודיע מתי הוא צריך לצאת.

מלבד החיסכון המשמעותי בכסף, משפרת המערכת לאין שיעור את השירות לעובדים ולאורחים. אין יותר צורך בסיבובים אין סופיים בחניונים, פעולה מתסכלת המבזבזת זמן עבודה יקר ובמקרה של אורחים פוגעת בשירות. האפליקציה של DMP מאפשרת לעובד לקבל מידע בזמן אמת על אפשרויות החניה העומדות לפניו ואורחים ששמם ומספר הרכב איתו הם מגיעים הוזן מראש למערכת, יזוהו ע"י מערכת ה-LPR והם יקבלו הודעת SMS עם מספר החניה המוקצית עבורם.

מערכת הניהול מאפשרת לכל אדם בעל הרשאה למערכת להזין מראש את הימים או השעות בהם ייעדר מחניון הארגון וחניות אלו יצורפו מיידית ל "פול" החניות הזמינות. בארגונים בהם יומי המנהלים ועובדי השירות מנוהלים ע"י מזכירות הן אלו שיזינו את המידע למערכת.

בגופים בהם מנהל/מחלקת הביטחון היא זו האחראית על הסדרי החניה מספקת DPM ממשק מנהל המאפשר את הקצאת מקומות החניה הקבועים (כרטסת חניה) וכן ניהול המבקרים והספקים הנכנסים בשערי הארגון. ממשק זה מאפשר למנהל הביטחון להגדיר נהלי כניסה ובידוק בהתאם לצרכי הארגון.

בעתיד הקרוב אומר ליאור רובין, מנכ"ל "רובין פיתוח מערכות מידע", ובהתאם לדרישת הלקוחות נציג ממשק בין מערכת הניהול של DPM לבין מודול "יומן האירועים" של תוכנת "מנב"ט-און ליין". הממשק יאפשר הזנה מוקדמת של ביקורי אורחים וספקים עתידיים ביומן האירועים ומנהל הביטחון יוכל להזין הנחיות ביטחוניות לכל נכנס. כל כניסה מתועדת (LPR) של מבקר/ספק תוזן כשורה ביומן האירועים.

ליאור ריבל, מנכ"ל DPM, מסכם: אני משוכנע ששיתוף הפעולה עם חברת רובין פיתוח מערכות מידע והממשק בין התוכנות ייתן ערך מוסף גבוה לכל מערך אבטחה ארגוני, ישפר את הפיקוח והבקרה הביטחונית על כלי הרכב הנכנסים בשערי הארגון, יחסכו משאבים וישפרו לאין שיעור את רמת השירות לעובדים ולאורחים.

לפרטים:
ליאור רובין, טל. 077-3460460, נייד. 050-3206500, אימייל: info@rubinproj.co.i

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.